Přihlásit

Lovecké střelectví (V. Hart a kol)

Tisk
224 stran, formát 300 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné a černobílé obrázky, tabulky, grafy, slovníček pojmů. V roce 2021 vydala Česká zemědělská univerzita v Praze v nakladatelství Druckvo.

Cena:649 Kč
Cena bez DPH: 649 Kč
Popis produktu

Dvojjazyčná výpravná kniha Lovecké střelectví je odborná publikace, která zapadá do koncepce vzdělávacích děl, vycházejících na Fakultě lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze. Česko-anglická forma propojuje základní odborné a jazykové znalosti, které jsou pro moderního absolventa v současném světě nezbytné. Grafická podoba knihy podrobně vysvětluje jednotlivé záležitosti a láká k detailnímu studiu. Odborné texty jsou kolektivem autorů zpracovány tak, aby byly čtivé a pochopitelné pro laiky či začátečníky a zároveň aby přinesly nově zpracované informace i odborníkům.

224 stran, formát 300 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné a černobílé obrázky, tabulky, grafy, slovníček pojmů. V roce 2021 vydala Česká zemědělská univerzita v Praze v nakladatelství Druckvo.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby