Přihlásit

Rostliny vhodné pro zvěř (F. Libosvár, V. Hanzal)

Tisk
116 stran, formát 150x210 mm, lepená vazba, barevná obálka, barevné fotografie, tabulky, grafy. V r. 2010 vydalo nakladatelství Lesnická práce.
Rostliny_vhodn___4cd7ee05604d5.jpgRostliny_vhodn___4cd7ee05604d5.jpg

Cena:175 Kč
Cena bez DPH: 175 Kč
Popis produktu

V nakladatelství Lesnická práce, edici Svět myslivosti, vyšla praktická a velmi užitečná publikace Rostliny vhodné pro zvěř. Sestavili ji dva naši přední myslivečtí odborníci Dr. Ing. František Libosvár a doc. Ing. Vladimír Hanzal, CSc.

Na začátku knihy autoři objasňují význam rostlin nejenom pro spárkatou, ale i pro drobnou zvěř. Významná část knihy je věnovaná kulturním plodinám na orné půdě a jejich stručné agrotechnice pro myslivecké účely, a to v kapitolách zrniny, luskoviny, okopaniny, olejniny, jednoleté pícniny, meziplodiny a biopásy, víceleté pícniny a další. Zmínka je také o trvalých travních porostech, kulturních a nekulturních trávách, jetelovinách a ostatním lučních bylinách a energetických plodinách. Velmi praktická je kapitola o zásadách hospodaření na políčkách pro zvěř. Součástí publikace je i pojednání o lesních honitbách, přirozené úživnosti lesa a o významu lesních trav pro výživu zvěře.
Tato publikace by neměla chybět v knihovničce myslivce, který chce řádně pečovat o zvěř.

116 stran, formát 150x210 mm, lepená vazba, barevná obálka, barevné fotografie, tabulky, grafy. V r. 2010 vydalo nakladatelství Lesnická práce.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby