Přihlásit
Nejdříve vyplňte fakturační údaje
Fakturační údaje:
Česká republika
Přidat / Upravit fakturační údaje
Doručovací adresa:
V případě, že dodací adresa je odlišná od fakturační,
klikněte na »Přidat / Upravit adresu« tlačítko níže
Přidat / Upravit adresu
Jméno Kód Cena bez DPH Množství / Upravit DPH Sleva Celkem
 
Celková cena

Zvolte si způsob dopravy

Prosím vyberte způsob dopravy

 

Je nám líto, ale žádný způsob dopravy neodpovídá typu vaší objednávky.

 
Celkem:
0 Kč
0 Kč
Poznámky a zvláštní požadavky

Obchodní podmínky

Základní informace:

Zboží vám dodáme zpravidla v průběhu 10 pracovních dní. Ceny zboží a dopravy v tomto internetovém obchodě jsou platné pouze na území České republiky. Každá objednávka učiněná prostřednictvím tohoto internetového obchodu je považována za závaznou a vztahují se na ni ustanovení o uzavření kupní smlouvy podle NOZ. Dodané zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.

Reklamace zboží:

S případnou reklamací se obracejte telefonicky nebo elektronickou poštou na operátorku internetového obchodu (Irena Jehnětová, e-mail: knihkupectvi@lesprace.cz, tel.: 321 679 414, mobil: 604 211 171), která vám pomůže zařídit vše potřebné. Při reklamaci je třeba uvést důvod reklamace (popis závady) a reklamované zboží po domluvě zaslat prodejci v původním obalu, včetně dokladu. Náhradou za oprávněnou reklamaci může být vrácení ceny zboží nebo dodávka náhradního zboží. Je samozřejmostí, že doručení nového zboží zařídíme my a to na naše vlastní náklady. V případě neoprávněné reklamace vám však budeme muset náklady spojené s vyřízením reklamace zpětně přeúčtovat.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část, jestliže nebude schopen požadované zboží dodat ve smluvené kvalitě, množství a nebo ceně, nebo v případě, že objednávka bude vykazovat závažné nedostatky, které budou znemožňovat uskutečnění obchodu. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující již zaplatil kupní cenu, bude mu tato částka vrácena zpět způsobem, na kterém se oba dohodnou.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby