Přihlásit

Pěstování lesů pro střední lesnické školy (F. Bušina, M. Kudláček, J. Bažantová)

Tisk
240 stran, formát 175 x 250 mm, brožovaná vazba, barevná laminovaná obálka, barevné fotografie. V roce 2023 vydalo nakladatelství Lesnická práce.

Cena:300 Kč
Cena bez DPH: 300 Kč
Popis produktu

Nová učebnice určená pro studenty středních lesnických škol, která byla v rámci edice vydána jako jedna z prvních dvou publikací, aby sloužila studentům jako pomocník pro získávání informací, znalostí i dovedností v jednom z nejdůležitějších oborů lesnictví – pěstování lesů. Řazení jednotlivých kapitol bylo pojato tak, aby byla vytvořena představa o jednotlivých činnostech, postupech a řešeních během dlouhého období vzniku a růstu lesních porostů. Moderně pojatá učebnice má spolu s dalšími připravovanými zajistit jednotný učební materiál, který obsahuje kvalitní a relevantní informace pro výuku odborných předmětů na lesnických školách.

Cílem edičního projektu je postupná modernizace všech učebnic odborných předmětů. Společné dílo je výsledkem spolupráce učitelů odborných předmětů z jednotlivých lesnických škol. Celá edice je společným vydavatelským dílem Asociace lesnických škol, která zastřešuje všechny střední lesnické školy v ČR, a nakladatelství Lesnická práce, finančně projekt podpořil i státní podnik Lesy České republiky.

240 stran, formát 175 x 250 mm, brožovaná vazba, barevná laminovaná obálka, barevné fotografie. V roce 2023 vydalo nakladatelství Lesnická práce.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby