Přihlásit

Jezevčíci v myslivecké praxi (V. Vochozka)

Tisk
336 stran, formát 155 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, více než 80 barevných fotografií a 20 kreseb. Druhé aktualizované a doplněné vydání, v roce 2021 vydalo nakladatelství Lesnická práce.

Cena:275 Kč
Cena bez DPH: 275 Kč
Popis produktu

Vlohami nadaný, dobře vychovaný, vycvičený a poté v myslivecké praxi správně vedený jezevčík může být navzdory své velikosti všestranně využitelným loveckým psem. Dokáže totiž pracovat nejenom pod zemí, ale stejně dobře i na povrchu – na poli, v lese a také ve vodě. Václav Vochozka, zkušený chovatel a cvičitel jezevčíků, podává v této knize podrobný návod, jak si takového nepostradatelného pomocníka při lovu od štěněte vychovat a vycvičit. Nechybí krátká zmínka o historii plemene, plemenném standardu a chovu. Na závěr autor předkládá několik vlastních poučných příběhů a zkušeností s jezevčíky. Tato praktická příručka by neměla chybět v knihovně žádného příznivce jezevčíků.

336 stran, formát 155 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, více než 80 barevných fotografií a 20 kreseb. Druhé aktualizované a doplněné vydání, v roce 2021 vydalo nakladatelství Lesnická práce.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby