Přihlásit

Karol Sovánka – maliar zveri (Z. Auerswald)

Tisk
176 stran, formát 285 x 285 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné reprodukce obrazů, snímky plastik, dobové fotografie. V roce 2019 vydalo nakladatelství Lesnická práce.

Cena:500 Kč
Cena bez DPH: 500 Kč
Popis produktu

V nakladatelství Lesnická práce vyšla ve slovenštině další reprezentativní kniha Ing. Zdeňka Auerswalda, tentokrát o významném slovenském malíři zvěře Karolu Sovánkovi. Formátem knihy, jejím uspořádáním, grafickým zpracováním a rozsahem navazují autor a vydavatel na již vydané publikace o Jiřím Židlickém (2010), Otakaru Čílovi (2014) a Stanislavu Lolkovi (2017). Vznikla tak atraktivní řada mapující život a dílo nejvýznamnějších českých a slovenských malířů zvěře.
Kniha je členěna na úvodní textovou část, kde čtenáři najdou biografické údaje s fotodokumentací, a obsáhlou část s reprodukcemi 142 malířových děl. Většinou jde o obrazy s tematikou zvěře, ale zařazeny byly i ukázky jeho sochařské tvorby.
 
176 stran, formát 285 x 285 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné reprodukce obrazů, snímky plastik, dobové fotografie. V roce 2019 vydalo nakladatelství Lesnická práce.

 

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby