Přihlásit

Jagdteriér (D. Černý, J. Řezba, J. Soukup)

Tisk
280 stran, formát 152 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné a černobílé fotografie. V roce 2012 vydalo nakladatelství Lesnická práce, dotisk v roce 2017.

Cena:230 Kč
Cena bez DPH: 230 Kč
Popis produktu

Jagdteriér, v doslovném překladu lovecký teriér, má své poslání a určení obsažené v názvu plemene. Tento temperamentní, odolný, nenáročný a všestranně využitelný pracovní teriér, jehož zemí původu je Německo, se u nás dosud nedočkal souhrnného představení v knižní podobě. Publikace, která jistě potěší nejenom zájemce o loveckou kynologii, se bude snažit zmiňovaný nedostatek odčinit. Pozorný čtenář v ní najde původ a historii plemene a plemenný standard s výkladem, seznámí se s významnými chovateli, kteří mají zásluhu na jeho rozvoji, a získá praktické rady a návody k výstavám, chovu a výcviku. V knize nechybí záznamy z klubových kronik a příběhy s jagdteriéry z lovecké praxe. Text doplňují velmi cenné dobové černobílé fotografie, současné barevné snímky jsou v obrazové příloze.
Autoři věří, že monografie o jagdteriérovi přispěje k nápravě mnohdy nesprávného pohledu na něj a pomůže rozšířit řady jeho příznivců.

280 stran, formát 152 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné a černobílé fotografie. V roce 2012 vydalo nakladatelství Lesnická práce, dotisk v roce 2017.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby