Přihlásit

Floodplain forests of the temperate zone of Europe (E. Klimo a kol.)

Tisk
624 stran, formát 195x275 mm, pevná knižní vazba, barevná matná obálka, barevné fotografie, tabulky, grafy. V r. 2008 vydalo nakladatelství Lesnická práce.
Floodplain_fores_4ed534d459f43.jpgFloodplain_fores_4ed534d459f43.jpg

Původní cena: 950 Kč
Sleva: -650 Kč
Cena:300 Kč
Cena bez DPH: 300 Kč
Popis produktu

Anglická verze knihy Lužní lesy mírného pásma střední Evropy.
Cílem této obsáhlé publikace bylo shromáždit poznatky o stavu a významu lužních lesů v Evropě (Rakousko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Francie, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švýcarsko a Ukrajina) a podnínit zájem o studium tohoto jedinečného evropského biomu. Lze konstatovat, že většina lužních lesů v kulturní krajině Evropy byla výrazně ovlivněna snižováním jejich rozlohy. Tento jev byl výrazně omezen nebo zcela zastaven teprve v nedávné době, ale jeho důsledky jsou znát i v současnosti, zejména pokud jde o změny struktury a druhového složení ekosystému lužního lesa.

624 stran, formát 195x275 mm, pevná knižní vazba, barevná matná obálka, barevné fotografie, tabulky, grafy. V r. 2008 vydalo nakladatelství Lesnická práce.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby