Přihlásit

Lovečtí psi (J.-B. Samat)

Tisk
344 stran, formát 215x 155 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné a černobílé ilustrace. V roce 2022 vydal MUDr. V. Novotný ve vydavatelství Druckvo vlastním nákladem.

Cena:880 Kč
Cena bez DPH: 880 Kč
Popis produktu

Kniha je českým překladem původní historické publikace autora J.-B. Samata, která vyšla ve francouzštině v roce 1931. Doplněna je o zajímavou též historickou přílohu s názvem Chov a cvičení psů stavěcích pro službu v poli, v lese a ve vodě, kterou sepsal Karel Hrubý a vydána byla v roce 1895. Kniha je vybavena dobovými barevnými ilustracemi jednotlivých představitelů plemen loveckých psů, které pocházejí z rukou malířů-specialistů P. Mahlera a F. Castellana, a dále černobílými ilustracemi.

344 stran, formát 215x 155 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné a černobílé ilustrace. V roce 2022 vydal MUDr. V. Novotný ve vydavatelství Druckvo vlastním nákladem.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby