Přihlásit

Osudy zlatých trofejí (M. Greštiak)

Tisk
388 stran, formát 215 x 305 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné fotografie, černobílé dobovém snímky, tabulky. V roce 2022 vydal autor vlastním nákladem.

Cena:850 Kč
Cena bez DPH: 850 Kč
Výrobce:vlastní náklad
Popis produktu

Velkoformátová výpravná kniha slovenského autora Michala Greštiaka předkládá čtenářům seznam nejhodnotnějších trofejí spárkaté zvěře (jelen, srnec, divočák, daněk a muflon) a šelem (rys, vlk a medvěd), ulovených na území Slovenska nejenom v současnosti, ale i v dávné minulosti. U každého druhu zvěře nechybí její popis, původ a výskyt na Slovensku. Zajímavé jsou příběhy lovců „zlatých trofejí“, v nichž popisují průběh a zážitky z lovu. Z podrobného soupisu zlatých trofejí zmíněné zvěře v tabulkách a z přiložených fotografií lze posoudit početnost a kvalitu trofejí v určitých časových obdobích. Jedná se o nejobsáhlejší dokument o kvalitě zvěře na Slovensku. Kniha je doplněna kvalitními barevnými fotografiemi nejenom trofejí, ale též přírody a živé zvěře. Cenné jsou dobové černobílé snímky.

388 stran, formát 215 x 305 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné fotografie, černobílé dobovém snímky, tabulky. V roce 2022 vydal autor vlastním nákladem.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby