Přihlásit

Vodní ptáci (K. Šťastný, K. Hísek, P. Procházka)

Tisk
248 stran, formát 155 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné ilustrace Květoslava Híska a Pavla Procházky. V roce 2019 vydalo nakladatelství Aventinum.

Cena:299 Kč
Cena bez DPH: 299 Kč
Popis produktu

Oblíbená žlutá edice Krystal nakladatelství Aventinum se rozrostla o další titul, který je věnovaný vodním ptákům. Kniha navazuje na dříve vydanou publikaci Lesní ptáci. Obsahuje vodní ptáky žijící v prostředí, jež nějakým způsobem souvisí s vodou (sladké, brakické i slané vody, mořská i říční pobřeží, mokré louky, potoky, rybníky či jiné vodní nádrže, bažiny a rašeliniště nevyjímaje). Kromě popisu životního prostředí a míst výskytu jsou u každého druhu zmíněny i zvyky vodních ptáků při námluvách, hnízdění, potrava, výchova mláďat a též místa, kam odlétají přezimovat.

248 stran, formát 155 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné ilustrace Květoslava Híska a Pavla Procházky. V roce 2019 vydalo nakladatelství Aventinum.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby