Přihlásit

Užitkové rostliny aneb co pěstovat, sbírat a jíst od jara do zimy (D. Lánská)

Tisk
304 stran, formát 171 x 245 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka. V roce 2023 vydalo nakladatelství Aventinum.

Cena:499 Kč
Cena bez DPH: 499 Kč
Popis produktu

Kniha Ing. Dagmar Lánské (známé autorky knih o koření, zahradnických plodinách, ale i jedlých rostlinách z přírody), svým pojetím volně navazuje na publikaci, která již byla vydaná v edici Fotografické atlasy – Léčivé a zrádné síly hub. Jsou v ní zobrazeny užitkové rostliny v ilustracích akad. malířky Zdenky Krejčové spolu s fotografiemi pokrmů a popisem zpracování užitkových rostlin. Kniha je rozdělena podle ročních období na jaro, léto, podzim a zimu. U každé rostliny jsou vyjmenovány její obsahové látky a možnosti jejího využití. Celkem obsahuje přes 150 rostlin a jak již z názvu knihy vyplývá, jsou zde zahrnuty nejen pěstované, ale též plané druhy. Kromě toho je v knize 481 receptů a návodů ke zpracování uvedených rostlin.

304 stran, formát 171 x 245 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka. V roce 2023 vydalo nakladatelství Aventinum.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby