Přihlásit

Okrasní ptáci (S. Chvapil)

Tisk
244 stran, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, přebal, barevné a černobílé ilustrace. V r. 2016 vydalo nakladatelství Aventinum.

Cena:499 Kč
Cena bez DPH: 499 Kč
Popis produktu

Chov okrasných ptáků patří odjakživa mezi oblíbené činnosti člověka. Tato kniha je nejenom praktickou příručkou, seznamující začátečníky i pokročilejší chovatele s nejdůležitějšími poznatky, potřebnými ke zvládnutí úspěšného chovu okrasných ptáků všeho druhu.  Zároveň představuje a popisuje nejhezčí, nejběžnější a nejčastěji chované ptačí druhy a jejich zvláštnosti. Nechybí pojednání o chovatelských zařízeních, metodice ochočování a mluvení klecových ptáků, o jejich rozmnožování, krmení a též o nemocech a jejich léčení. Knihu prom. pedagoga Mgr. Stanislava Chvapila mistrně ilustroval MVDr. Pavel Procházka.
244 stran, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, přebal, barevné a černobílé ilustrace. V r. 2016 vydalo nakladatelství Aventinum.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby