Přihlásit

Les (R. Hrabák, M. Poruba)

Tisk
312 stran, formát 140x200 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné ilustrace a fotografie. V r. 2014 vydalo nakladatelství Aventinum.
Les__R._Hrab__k__547dff6ddd56c.jpgLes__R._Hrab__k__547dff6ddd56c.jpg

Cena:279 Kč
Cena bez DPH: 279 Kč
Popis produktu

Druhé české upravené vydání oblíbené publikace nazvané Les vychází v edici Průvodce přírodou nakladatelství Aventinum. Jejím cílem je poodhalit roušku tajemství života, který se odehrává v lesním prostředí. Kniha chce ukázat návštěvníkům lesa, zejména těm, kteří pro stromy les nevidí, vzájemné vazby mezi jednotlivými druhy z říše rostlin a živočichů. Popisná a obrazová část je rozdělena na lesy lužní, borové, listnaté lesy nížin a pahorkatin, lesy podhorské smíšené, smrkové a lesy severské tundry. Pro každý z vyjmenovaných druhů lesa jsou popsány a vyobrazeny charakteristické rostliny a živočichové.

312 stran, formát 140x200 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné ilustrace a fotografie. V r. 2014 vydalo nakladatelství Aventinum.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby