Přihlásit

V horách Poľany 1 (J. Nôžka)

Tisk
206 stran, formát 155 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé a barevné snímky, černobílé ilustrace. Druhé vydání vyšlo v autorově nákladu v roce 2019.

Cena:290 Kč
Cena bez DPH: 290 Kč
Výrobce:vlastní náklad
Popis produktu

„Chránená poľovná oblasť Poľana“ je skvostem a symbolem slovenské myslivosti a lesnictví. Nekonečné temné hvozdy, protkané svěžími horskými loukami a v dolinách zurčícími horskými potoky vytvářejí ideální prostředí pro všechny druhy karpatské zvěře, mezi nimiž vyniká zvěř jelení. Zkušený lesník a myslivec, prostřední z bratrů Nôžkovcov, v poutavě psaných příbězích přibližuje historii i současnost jmenované oblasti. Texty jsou ve slovenštině. Bohatě doplněno historickými černobílými a současnými barevnými snímky a též několika ilustracemi.

206 stran, formát 155 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé a barevné snímky, černobílé ilustrace. Druhé vydání vyšlo v autorově nákladu v roce 2019.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby