Přihlásit

Halali pro sviště (A. Tabášek)

Tisk
224 stran, formát 130 x 210 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, přebal, ilustrace. V roce 2020 vydalo nakladatelství BMSS-START.

Cena:230 Kč
Cena bez DPH: 230 Kč
Výrobce:BMSS-START
Popis produktu

Známý prozaik, autor literatury faktu a knížek o myslivosti, zvěři a lidech, kteří žijí přírodou, v unikátním souboru devětadvaceti povídek čtenáře znovu zavádí do odlehlých míst české a moravské krajiny. Nabízí příběhy plné dobrodružství, v nichž ukazuje skrytou podobu života zvěře ve volné přírodě. Poznání trpělivého pozorovatele, které v revírech vydobyl za dlouhá léta, podává v poutavých epizodách, kde nechybějí nečekané zvraty a proměny. V mnoha podobách při tom ozřejmuje stále platnou skutečnost, že jsme byli a zůstáváme pevnou součástí přírody. Povídky provázejí mistrné ilustrace výtvarníka, medailéra a šperkaře Romana Provazníka.

224 stran, formát 130 x 210 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, přebal, ilustrace. V roce 2020 vydalo nakladatelství BMSS-START.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby