Přihlásit

Lesníkův průvodce neklidnými časy (P. Rotter a kol.)

Tisk
212 stran, formát 147 x 225 mm, lepená knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné obrázky, ilustrace, mapky, tabulky, grafy. V roce 2021 vydal VÚKOZ, v. v. i., v nakladatelství Lesnická práce, s. r. o.

Cena:360 Kč
Cena bez DPH: 360 Kč
Popis produktu

Rozsáhlé hynutí hospodářských lesů a následný vznik kalamitních holin představují v rámci České republiky jeden z největších problémů současnosti, který ovlivní stav našich lesů a krajiny na dlouhá léta. Proč lesy hynou v takové míře? Jak se takovým problémům v budoucnu vyhnout? Jak hospodářské lesy co nejlépe adaptovat vůči dopadům globální klimatické změny a co to znamená z pohledu pěstění a ekonomiky lesního hospodářství? Je současná krize příležitost? Odpovědi na tyto otázky a vizi pro budoucnost hledá v knize pestrý tým autorů majících blízký profesní vztah k lesu. Kniha je díky populárně naučnému stylu určena nejen pro lesníky, ale pro všechny se zájmem o les a lesní hospodaření.

212 stran, formát 147 x 225 mm, lepená knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné obrázky, ilustrace, mapky, tabulky, grafy. V roce 2021 vydal VÚKOZ, v. v. i., v nakladatelství Lesnická práce, s. r. o.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby