Logo
Zpět na: Encyklopedie, slovníky

Lesnický slovník anglicko-český / česko-anglický pro střední školy (M. Hanusová, L. Polanská, M. Vavřík)

Tisk
196 stran, formát 175 x 250 mm, brožovaná vazba, barevná laminovaná obálka. V roce 2023 vydalo nakladatelství Lesnická práce.

Cena:275 Kč
Cena bez DPH: 275 Kč
Popis produktu

Nový anglicko-český / česko-anglický lesnický slovník určený pro studenty středních lesnických škol, který byl v rámci edice vydán jako jeden z prvních dvou publikací, aby sloužil studentům jako praktická a přehledná pomůcka pro zvládnutí anglickojazyčné komunikace v oboru lesnictví. Ve slovníku najdete nejen základní odbornou lesnickou terminologii, ale také nejběžněji používaná slova (zejména slovesa) a slovní spojení v prostředí oboru.

Cílem edičního projektu je postupná modernizace všech učebnic odborných předmětů, které zajistí kvalitní a relevantní učební materiál pro výuku odborných předmětů na lesnických školách. Společné dílo je výsledkem spolupráce učitelů odborných předmětů z jednotlivých lesnických škol. Celá edice je společným vydavatelským dílem Asociace lesnických škol, která zastřešuje všechny střední lesnické školy v ČR, a nakladatelství Lesnická práce, finančně projekt podpořil i státní podnik Lesy České republiky.

196 stran, formát 175 x 250 mm, brožovaná vazba, barevná laminovaná obálka. V roce 2023 vydalo nakladatelství Lesnická práce.

Knihkupectví Silvarium | Provozovatel Lesnická práce s.r.o. | All Rights Reserved.