Logo
Zpět na: Odborná literatura

Myslivost 3. díl – Hodnocení loveckých trofejí z celého světa národními a mezinárodními metodami (M. Vach)

Tisk
264 stran, formát 215 x 303 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé a barevné obrázky, tabulky. V roce 2023 vydalo nakladatelství Silvestris.

Cena:1150 Kč
Cena bez DPH: 1150 Kč
Popis produktu

Druhé přepracované a aktualizované vydání výpravné velkoformátové příručky pro hodnocení trofejí spárkatá zvěře, šelem a hlodavců národními a mezinárodními metodami. První část publikace je zaměřena na podrobný popis způsobů hodnocení trofejí veškerých druhů zvěře, které žijí u nás, a to mezinárodní metodou CIC. Druhá část knihy je věnována hodnocení trofejí cizokrajné zvěře, a to jak metodou CIC, tak americkou metodou B&CC, případně anglickou metodou Rowland Ward’s. V závěru publikace nechybí stručný přehled dalších metod hodnocení loveckých trofejí, přehled nejsilnějších trofejí zvěře podle druhů v národním a mezinárodním měřítku ke dni 31. 12. 2017, nebo stanovení bodového rozpětí pro zisk zlaté, bronzové a stříbrné medaile u trofejí zvěře Evropy, Asie, Austrálie, Oceánie, Afriky a Severní a Jižní Ameriky. Bohatě vybaveno černobílými a barevnými obrázky trofejí.

264 stran, formát 215 x 303 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé a barevné obrázky, tabulky. V roce 2023 vydalo nakladatelství Silvestris.

Knihkupectví Silvarium | Provozovatel Lesnická práce s.r.o. | All Rights Reserved.