Logo
Zpět na: Beletrie

Příběhy nejen zlatých jelenů z Libavé I. (J. Jeniš, J. Kolář, J. Kelnar, A. Maxa)

Tisk
184 stran, formát 175 x 245 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, 89 barevných a černobílých fotografií. V roce 2022 vydalo nakladatelství a vydavatelství Lesnická práce v edici Svět myslivosti.

Cena:250 Kč
Cena bez DPH: 250 Kč
Popis produktu

Jan Jeniš působí celý život u Vojenských lesů a statků České republiky, s. p., divize Lipník nad Bečvou, která obhospodařuje nejlepší volnou honitbu jelení zvěře u nás – Libavou. V knize vypráví se svými přáteli příběhy z lovů jelenů na Libavé, těchto králů Oderských vrchů. A když už to nejsou příběhy zrovna o nich, jsou v knize zaznamenány další zajímavé okamžiky, které lesníci a myslivci při výkonu práva myslivosti na Libavé zažili, a hlavně poučení, jež z těchto situací vyplývají. Součástí každé kapitoly jsou fotografie kapitálních trofejí, šťastných lovců, zvěře, krásného přírodního prostředí a různých momentů souvisejících s lovem.

184 stran, formát 175 x 245 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, 89 barevných a černobílých fotografií. V roce 2022 vydalo nakladatelství a vydavatelství Lesnická práce v edici Svět myslivosti. 

Knihkupectví Silvarium | Provozovatel Lesnická práce s.r.o. | All Rights Reserved.