Přihlásit

Poľovnícke strelectvo (T. Krivjanský)

Tisk
416 stran, formát 215 x 300 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, 1208 barevných obrázků a fotografií, 197 tabulek, texty ve slovenštině. V roce 2023 vydala Bookmedia.

Cena:850 Kč
Cena bez DPH: 850 Kč
Výrobce:Bookmedia
Popis produktu

Druhé, přepracované a doplněné vydání velkoformátové výpravné knihy o loveckém střelectví. Autor čtenáře v knize podrobně seznamuje s problematikou loveckých zbraní a střeliva, ale také s loveckou optikou. Publikace obsahuje kapitoly o rozdělení zbraní a střeliva, nábojích do kulovnic a jejich balistických hodnotách, balistice, nastřelování kulových zbraní, nábojích do brokových zbraní, lovecké střelbě, ale třeba také doporučení, jak postupovat při výběru vhodné zbraně. Nechybí informace o kulových, kulobrokových a brokových zbraních české a slovenské provenience, uplatnění zbraní a střeliva v praxi, základních jednotkách používaných ve střelectví, balistických hodnotách zastaraných ráží apod. Pozornost je věnována lovecké optice se zvýšeným zřetelem na produkty firmy Meopta. Autor nevynechal ani téma malorážek a flobertek českého původu, maximálního dostřelu zbraní, ověřování zbraní a kontroly střeliva atd. Součástí publikace je velmi rozsáhlý obrazový materiál. Čemu se autor nevěnoval, je moderní technika používaná při lovu v noci – přístroje pro noční vidění a termovize. Kniha byla vydána pouze ve slovenštině.  

416 stran, formát 215 x 300 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, 1208 barevných obrázků a fotografií, 197 tabulek, texty ve slovenštině. V roce 2023 vydala Bookmedia.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby