Logo
Zpět na: Atlasy a encyklopedie

Houby – rozlišování a sběr (M. Svrček)

Tisk
368 stran, formát 180 x 250 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, přebal, barevné a černobílé ilustrace. V roce 2022 vydalo nakladatelství Aventinum.

Cena:599 Kč
Cena bez DPH: 599 Kč
Popis produktu

V edici Artia nakladatelství Aventinum vychází další svazek, tentokrát zaměřený na houby. Obsáhlý a podrobný atlas s podtitulem Rozlišování a sběr pomůže každému, kdo se chce dozvědět o houbách co nejvíce. V úvodu knihy je kromě základního pohledu na houby důležitá stať o houbách jedovatých. V obrazové části, obsahující více než 300 jedlých i jedovatých hub, jsou jednotlivé houby na barevných ilustracích Bohumila Vančury v celkovém pohledu i v řezu. Nechybí podrobný popis a další důležité detaily, jako např. výtrusy. Symbol v horním okraji stránky sděluje, zda je houba jedlá, nejedlá, či jedovatá. Na konec atlasu je zařazen slovníček základního mykologického názvosloví a rejstřík českých a vědeckých názvů.

368 stran, formát 180 x 250 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, přebal, barevné a černobílé ilustrace. V roce 2022 vydalo nakladatelství Aventinum.

Knihkupectví Silvarium | Provozovatel Lesnická práce s.r.o. | All Rights Reserved.